פורים שכולו DIY

פורים, החג הכי שמח בשנה! כי בכל זאת, זו מצווה להיות שמח.

אין ספק שלעומת חגים אחרים, זה החג שהכי כיף להתכונן אליו. זה מתחיל עם מציאת התחפושת המושלמת לילד ולעצמך ואז למלאכה הכי כיפית שיש- משלוחי המנות! כמה כיף להכין ולתת, וכמה כיף לקבל.

אספנו לכם כמה רעיונות ומוצרים להכנת משלוח מנות עם הטאצ’ האישי שלכם.

מארז מחופש

החלק האהוב עלינו, זה לקחת כלי שלא בהכרח קשור לפורים, ולתת לו את הטאצ’ הפורימי המושלם. אפשר להשתמש באגרטל פלסטיק (כמו בתמונה), בגביע מרטיני ענק, במארז “אקווריום” ובכל כלי שקוף שיוכלו לראות את כל הדברים הטובים שאתם שמים בפנים.

לאופים ולאופות

אם אתם מהמשקיעים שמכינים משלוחי מנות שכולו home made, אתם בטח גם פריקים של אריזה יפה. אז בדיוק בשביל זה יש את הקופסאות עם המכסה השקוף (בכל הגדלים) שיחמיאו לעוגות ולעוגיות הטובות שתכינו. ואם הקופסאות לא מספיקות, אז גם הכנו לכם מדבקות ויניל שיתנו לזה את הנגיעה הפורימית הנוספת. ואגב, את המדבקות אפשר להזמין בכל כיתוב שתרצו. את העוגיות שתכינו אפשר לארוז בשקית צלופן עם סרט בד תואם, את העוגות לאפות מראש בתבניות קרטון איכותיות לאפיה ואת הנשיקות מרנג למתג בעזרת דף טרנספר מעוצב לפורים. הכל במקום אחד.

לחובבי השוקולד

למי שרוצה להוסיף עוד נגיעה  פורימית- ומתוקה- למשלוח מנות, המוצר הבא הוא בול בשבילו. תבניות שוקולד מיוחדות להכנת פרלינים בעיצוב אוזן המן/ליצן/מסכה/רעשן ועוד ועוד. אז בין אם אתם אוהבים לטמפרר, או ממהרים ומשתמשים בצימקאו, התבניות האלה הן בשבילכם.

והכי חשוב, להכין את הכל מאהבה!